Олімпіади

Переможці Іетапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у 2017-2018 н.р.

Вітаємо вчителя географії Зайку Інну Миколаївну,
з перемогою учня в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та дякуємо за клопітку працю.

Пишаємося перемогою

Войченка Євгена, учня 9-Б класу – Диплом ІІІ ступеня,

Єрмоленко Анни, учениці 8-А класу – Диплом учасника.

Вітаємо вчителя правознавства, Гармаш Людмилу Олександрівну з перемогою учениці в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та дякуємо за клопітку працю.

Пишаємося перемогою

Скляр Марії, учениці 10-А класу –  Диплом ІІІ ступеня

Зайки  Валерії, учениці 9-Б класу – Диплом учасника

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у 2017-2018 н.р.

Вітаємо вчителя інформатики, Шульженко Інессу Анатоліївну з перемогою учня в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та дякуємо за клопітку роботу.

Пишаємося перемогою

Ольвача Дениса, учня 10-Б класу – ІІ місце.

Вітаємо вчителя біології, Якименко Інну Миколаївну з перемогою учениці вІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та дякуємо за клопітку роботу.

Пишаємося перемогою

Діхтярь Олександри, учениці 9-В класу – ІІ місце.

Вітаємо вчителя англійської мови, Рудь Світлану Василівну

з перемогою учня у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовита дякуємо за клопітку роботу.

Пишаємося перемогою Власкова Сергія, учня 9-Б класу – ІІІ місце.

Вітаємо вчителя історії та правознавства, Гармаш Людмилу Олександрівну з перемогою учнів у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства  та дякуємо за клопітку роботу.

Пишаємося перемогою

Скляр Марії, учениці 10-А класу – І місце.

Зайки Валерії, учениці   9-Б класу – ІІ місце.

Вітаємо вчителя географії, Зайку Інну Миколаївну,

з перемогою учнів у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та дякуємо за клопітку роботу.

Пишаємося перемогою

Єрмоленко Анни, учениці 8-А класу – І місце,

Войченка Євгена, учня 9-Б класу  – ІІ місце.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у 2017-2018 н.р.

ВІТАЄМО!!!!

 

Попович  Даяну Романівну, ученицю 9-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання (учитель Лапаєва С.В.)

Давидова Єдуарда Миколайовича, учня 11-Б класу

з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання  (учитель Голод В.Г.)

Беспалова Ігоря Романовича, учня 6 – В класу

з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики (учитель Полуйко В.О.)

Карпенко Катерину Миколаївну, ученицю 6 -Вкласу

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики (учитель Полуйко В.О.)

Олексієнко Діану Ігорівну, ученицю 7-А класу

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики (учитель Яковлєва Л.М.)

Шудрика Андрія Олександровича, учня 8-А класу

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики (учитель Кулик Н.І.)

Гавриш Аліну Романівну, ученицю 11-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики (учитель Пасішна О.М.)

Зінов’єву Ольгу Володимирівну, ученицю 11-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики (учитель Пасішна О.М.)

Зіньковського Богдан Івановича, учня 4-Б класу, з зайнятим

ІІІ місцем у  ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Хоменко В.М.)

Шаміладзе МірандуТемурівну, ученицю 5-В класу, з зайнятим

ІІІ місцему  ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Смага М.В.)

Федорову Євгенію Петрівну, ученицю 6-А класу, з зайнятим

ІІ місцем у  ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Смага М.В.)

Смагу Марію Юріївну, ученицю 8-А класу, з зайнятим

ІІ місцем у  ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Смага М.В.)

Зайку Валерію Андріївну, ученицю 9-Б класу , з зайнятим

 І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства (учитель Гармаш Л.О.)

Скляр Марію Олексіївну, ученицю 10-А класу, з зайнятим

 І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства (учитель Гармаш Л.О.)

Малиша Артема Анатолійовича, учня 9-В класу, з зайнятим

ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики (учитель Текуч Д.І.)

Єрмоленко Анну Олександрівну, ученицю 8-А класу

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Зайка І.М.)

Войченка Євгена Сергійовича, учня 9-Б класу,

з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Зайка І.М.)

Шевченка Іллю Олександровича, учня 10-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Марченко І.Б.)

Бездрабко Регіну Сергіївну, ученицю 9-Б класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  російської мови та літератури  (учитель Кучмай Л.П., Варавенко В.В.)

Власкова Сергія Михайловича,  учня 9-Б класу,

 з зайнятим  ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури (учитель Кучмай Л.П., Варавенко В.В.)

Задорожну Наталію Олександрівну, ученицю 8-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  біології  (учитель Грицай Л.І.)

Діхтярь Олександру Олександрівну,ученицю 9-В класу,

з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  біології  (учитель Якименко І.М.)

Савченка Дениса Олександровича, учня 9-В класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  біології  (учитель Якименко І.М.)

Криницького Павла Костянтиновича, учня 10-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  біології  (учитель Марченко І.Б.)

Шаміладзе Міранду, ученицю 5-В класу

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі VІІІ Міжнародного  мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Смага М.В.)

Федорову Євгенію, ученицю 6-А класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі VІІІ Міжнародного  мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Смага М.В., Демешко Л.С.)

Лугіну Владислава, учня 8-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі VІІІ Міжнародного  мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Яковенко Н.В.)

Білоусову Катерину, ученицю 9-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі VІІІ Міжнародного  мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(учитель Биковська Т.Г.)

Шудрика Андрія Олександровича, учня 8-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії (учитель Гармаш Л.О.)

Лугіну Владислава Віталійовича, учня 8-А класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії (учитель Гармаш Л.О)

Ольвача  Дениса Олександровича, учня 10-Б класу, з зайнятим

І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій (учитель Шульженко І.А.)

Власкова Сергія Михайловича, учня 9-Б класу, з зайнятим

ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій (учитель Текуч Д.І.)

Єрмоленко Анну Олександрівну, ученицю 8-А класу, з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (учитель Ігнатченко Л.В.)

Максименко Дар’ю  Анатоліївну, ученицю 8-А класу, з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (учитель Ігнатченко Л.В.)

Власкова Сергія Михайловича, учня 9-Б класу, з зайнятим

 ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (учитель Рудь С.В.)

Пяткову Катерину Ігорівну,ученицю 10-Б класу, з зайнятим

ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (учитель Ігнатченко Л.В.)

Мотренко Асту Сергіївну, ученицю 7-В класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури  (учитель Балюк Л.І.)

Задорожну Наталію Олександрівну, ученицю 8-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури  (учитель Яковенко Н.В.)

Шудрика Андрія Олександровича, учня 8-А класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Спіцина І.І.)

Денисова Романа Костянтиновича, учня 9-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики (учитель Спіцина І.І.)

Шевченка Іллю Олександровича, учня 10-Б класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики (учитель Іваннікова Л.П.)

Зінов’єву Ольгу Володимирівну, ученицю 11-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Іваннікова Л.П.)

МотренкоАсту Сергіївну, ученицю 7-В класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури  (учитель Балюк Л.І.)

Задорожну Наталію Олександрівну, ученицю 8-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури  (учитель Яковенко Н.В.)

Шудрика Андрія Олександровича, учня 8-А класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Спіцина І.І.)

Денисова Романа Костянтиновича, учня 9-Б класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики (учитель Спіцина І.І.)

Шевченка Іллю Олександровича, учня 10-Б класу,

з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад із фізики (учитель Іваннікова Л.П.)

Зінов’єву Ольгу Володимирівну, ученицю 11-А класу,

з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Іваннікова Л.П.)